15 mei 2014 | 08:17

Scania Euro 6 bouwvvoertuigen op TKD

‘No limits’ bij opbouw Euro 6 voertuigen

Scania Nederland toont op de TKD – van 22 tot en met 24 mei – zeer specifieke configuraties in combinatie met de Euro 6 norm voor het constructie- en zwaartransport segment. 

Dit jaar is Nobelhorst in Almere de locatie voor het grootste grondverzet- en bouwevenement van Nederland. Op de stand staat een selectie voertuigen die allemaal een bijzondere en uiteenlopende configuratie hebben. Scania toont hiermee aan dat de Euro 6 emissienorm geen beperking is bij de opbouw van bijzondere voertuigen: het bescheiden formaat van de uitlaatdemper zorgt ervoor dat iedere asconfiguratie en opbouw mogelijk is. 

Voertuigen

Op de Scania stand staan een 7-tal voertuigen, variërend van een 6×6 chassis met Wide Spread Tandem (WST) chassis, een 6×4 met stuurende achteras tot een compleet af fabriek gelevrd 5-assig chassis. Scania is te vinden op stand nummer 91, vlak langs de demobaan van het TKD terrein. 

Ook Scania Engine Services (motorenleverancier voor bouw- en constructiemachines), Scania Trailer Services en Partsline zijn aanwezig op het evenement. 

Foto: ‘No Limits’ is het thema voor de Scania Euro 6 Off Road voertuigen op de TKD. 

Profile Truckstar Festival
Evenementen agenda
26 juli 2025
Profile Truckstar Festival 2025
01 augustus 2025
Truckfest Goudswaard 2025
01 augustus 2025
Truckshow Diepenheim 2025
08 augustus 2025
Truckshow Rossum 2025
16 augustus 2025
Truckshow Liessel 2025
29 augustus 2025
Truckshow Molenlanden 2025
Zie volledige agenda