3 oktober 2019 | 12:22

Oegema Transport kiest voor Scania

Onlangs nam Oegema Transport, uit het Overijsselse Dedemsvaart, vier nieuwe Scania S450 trekkers in gebruik. Met name de goede berichten over het brandstofverbruik en het chauffeurscomfort hebben bijgedragen aan de keuze voor Scania.

De verlaagde 4×2 trekkers zijn compleet uitgerust. Oegema licht zijn keuze toe: “De Scania’s zijn stoere trucks die de chauffeur veel comfort biedt. Met name in de huidige krappe arbeidsmarkt voor chauffeurs hopen wij met deze nieuwe trekkers een extra troef te hebben om chauffeurs geïnteresseerd te krijgen én te houden. Verder hoorden we goede berichten over het lage brandstofverbruik dat we zelf eens wilden ervaren hoe de truck zich in ónze dagelijkse praktijk houdt.”

Oegema Transport is één van de grootste vervoerders van Oost-Nederland. Het bedrijf heeft een wagenpark van ca. 300 trekkende eenheden en biedt werk aan ruim 500 medewerkers. In Dedemsvaart beschikt men over een grote op-/overslagcapaciteit en doet men aan warehousing en crossdocking.

Scania

Sibbele Oegema, en zijn broer Gerlof, is de vierde generatie die leiding geeft aan het familiebedrijf.

Truckstar Legends
Evenementen agenda
08 mei 2026
Superdik 2026
17 mei 2026
Truckfestival-Westfriesland 2026
23 mei 2026
21e Tekno Event 2026
29 mei 2026
Kalkar on Wheels 2026
06 juni 2026
Truckrun Krimpenerwaard 2026
12 juni 2026
Achterhoek Truck Festijn 2026
Zie volledige agenda