16 september 2019 | 11:49

Nijhof-Wassink gaat voor LAG-tanktrailers

Nijhof-Wassink heeft 10 roestvrijstalen LAG-tankwagens aangeschaft. De trailers zijn een gebalanceerde  mix van uitrusting, leeggewicht en connectiviteit.

Deze tankers vervoeren zeer specifieke producten die een speciale behandeling vereisen. LAG werkte daarom de binnenzijde van de tank af in hoogglans. Dit verbetert de losmogelijkheden van kleverige producten. Johan Bakker, Fleet Manager bij Nijhof-Wassink licht de keuze voor deze opties toe: “De gevraagde opties counteren mogelijke slijt van dagelijks gebruik en moeten de werkefficiëntie verder verhogen.”

Nijhof-Wassink investeert enorm in digitaal vlootbeheer. Het doel is om de controle op de eigen voertuigen verder te verhogen. Dit kenmerkt ook de nieuwe LAG tankwagens. Ieder voertuig is voorzien van een communicatie-unit dat in onmiddellijke verbinding met het hoofdkwartier staat. Naast de locatie kan de leiding van het bedrijf ook de temperatuur in de verschillende vakken opvolgen dankzij de digitale thermometers die LAG op ieder afzonderlijk vak van de tankwagen heeft geplaatst. Dit is van cruciaal belang bij het transport van bepaalde types van producten.

Nijhof-Wassink en LAG werken ondertussen al meer dan 20 jaar samen. De samenwerking is verantwoordelijk voor een totaal van 1400 voertuigen en eindeloze kilometers op de Europese wegen.  Beide bedrijven zetten de samenwerking ook verder, want naast de aflevering van deze 10 RVS tankwagens, ontvangt Nijhof later dit jaar er nog 30 LAG bulkopleggers bovenop. Nijhof-Wassink wendt deze aankoop deels aan ter vervanging van oudere voertuigen en tevens als uitbreiding van de huidige vloot.

Fotojaarboek 2025
Evenementen agenda
29 maart 2025
Terberg 2025
02 mei 2025
T.S.K. 2025
04 mei 2025
Chauffeursdag De Peeltruckers
09 mei 2025
Truckers Weekend Boerschop 2025
14 mei 2025
ReinigingsDemoDagen 2025
17 mei 2025
Putte Lights on 2025
Zie volledige agenda