3 juli 2017 | 21:04

De nieuwe T van Vlastuin

Vlastuin Trading uit Renswoude heeft een torpedoversie gepresenteerd van de nieuwe Scania NextGen. De nieuwe Scania S730T is gebouwd voor een klant in Denemarken.

Vlastuin heeft ruime ervaring in het ombouwen van Scania frontstuurtrekkers tot torpedo’s: sinds 2012 heeft Vlastuin een vijftigtal trucks omgebouwd. Daarbij ging het echter om het type waarvan Scania zelf ooit een torpedoversie op de markt heeft gebracht. Van de nieuwe Scania NextGen bestaat echter af-fabriek geen torpedoversie en zal er ook nooit een komen.

Simpel gezegd bestaat de aanpassing in het optillen van de cabine, het naar achteren plaatsen daarvan en het voorzien van de motor van een forse motorkap. Vlastuin heeft de metamorfose echter zo uitgevoerd dat de stijl van de torpedo geheel aansluit bij de styling van de nieuwe Scania NextGen. De grill is dezelfde gebleven: de motorkap en andere delen van de carrosserie zijn daarbij aangepast.

In het komende nummer van Truckstar staat een uitgebreid verhaal met foto’s van de nieuwe Scania S730T van Vlastuin.

 

Fotojaarboek 2025
Evenementen agenda
15 maart 2025
Modelshow Europe 2025
16 maart 2025
29e DAF verzamelbeurs
29 maart 2025
Terberg 2025
02 mei 2025
T.S.K. 2025
04 mei 2025
Chauffeursdag De Peeltruckers
09 mei 2025
Truckers Weekend Boerschop 2025
Zie volledige agenda