13 maart 2018 | 14:01

Eerste drive-in bioscoop voor trucks

DAF-dealer Van Tilburg-Bastianen organiseerde voor zijn klanten een drive-in bioscoop voor trucks.  Het vond plaats op het terrein van Sportcentrum Papendal in Arnhem. Er deden zo’n tachtig trucks mee.

Vanuit de cabine van de truck keken de inzittenden op een groot scherm naar de film Pirates of the Carribean, Salazar’s Revenge op een groot scherm. Het geluid werd via de frequentie van de radio doorgegeven.

Drinken bestellen door te knipperen

Voorafgaand aan de film en in de pauze was er de gelegenheid om in de tent met elkaar bij te praten. Tijdens de film kon men door middel van het knipperen van de alarmlichten iets te eten of te drinken bestellen.

‘We kunnen terugkijken op een uniek en geslaagd evenement voor onze DAF rijders, een geheel verzorgde avond, waar niemand iets te kort kwam’, aldus Ralph Hoefman, Commercieel Directeur TB Truck & Trailer Service.

 

Zo’n tachtig trucks deden mee

Fotojaarboek 2025
Evenementen agenda
29 maart 2025
Terberg 2025
02 mei 2025
T.S.K. 2025
04 mei 2025
Chauffeursdag De Peeltruckers
09 mei 2025
Truckers Weekend Boerschop 2025
14 mei 2025
ReinigingsDemoDagen 2025
17 mei 2025
Putte Lights on 2025
Zie volledige agenda