14 april 2017 | 08:05

Eenmaal DAF, altijd DAF

Internationaal Transportbedrijf R. van Heur uit Kelpen-Oler is verknocht aan DAF. Sinds de oprichting in 1972 rijdt het bedrijf al DAF. In de afgelopen tijd werden er zeven nieuwe XF 460 trekkers aangeschaft.

,,DAF zit bij ons een beetje in het bloed. Dat kun je wel zeggen ja,’’ aldus Ron van Heur, directeur en eigenaar van het transportbedrijf. ,,Die loyaliteit komt door de goede ervaringen, waarom zou je dan veranderen? De nieuwe XF’s bevallen heel goed bevallen, zowel door het brandstofverbruik als het comfort. De chauffeurs hebben het naar de zin in de nieuwe cabine.’’

Het vervoer bij Transportbedrijf R. van Heur is divers. De ritten zijn in de Benelux, Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Spanje, Italië, Groot-Brittannië, Frankrijk en Denemarken. Het bedrijf maakt gebruik van met zeil gesloten tautliners, open trailers en opleggers met verrijdbare kranen, dubbelstock trailers en tautliners met kooiapen. Ook verzorgt het transportbedrijf voor klanten op- en overslag, waarbij opvallend zware goederen zijn om te laden dankzij heftrucks met een hefcapaciteit van 15 ton.
Het bedrijf telt momenteel 30 medewerkers en 26 trucks

Stuur jouw foto in voor het Fotojaarboek 2025
Baankaart Profile Truckstar Festival 2025
Evenementen agenda
15 februari 2025
NAMAC 2025
15 maart 2025
Modelshow Europe 2025
16 maart 2025
29e DAF verzamelbeurs
29 maart 2025
Terberg 2025
02 mei 2025
T.S.K. 2025
04 mei 2025
Chauffeursdag De Peeltruckers
Zie volledige agenda