Dasko neemt Jaarsma over

28 maart 2012 | 08:52

Dasko neemt Jaarsma over

Dasko Koel- en Vriestransporten neemt ongeveer twintig auto’s en enkele werknemers over van het failliete Wim Jaarsma Transport uit Hoogeveen.

Jaarsma ging eind februari failliet, maar er waren direct veel transporteurs geïnteresseerd om werk, personeel en auto’s over te nemen.

“Het was verbazend hoeveel gegadigden er waren”, zegt curator Jeroen Reiziger tegen het Dagblad van het Noorden. Van de twintig bieders bleek Dasko de beste partij te zijn.

Een andere curator, Hilda Meijer laat weten dat een deel van de overige chauffeurs weer werk heeft gevonden: “Andere bedrijven in de sector hebben behoefte aan extra chauffeurs. We hebben goede hoop dat de mensen goed terecht gaan komen”, aldus Meijer in Nieuwsblad Transport.

De transportactiviteiten van Wim Jaarsma gaan overigens naar Almelo. Wim Jaarsma behoudt een krattenwasserij en een antiekzaak.

Profile Truckstar Festival
Evenementen agenda
23 mei 2025
Superdik 2025
24 mei 2025
Truck & trailer beurs 2025
30 mei 2025
Truckshow Nederhemert 2025
30 mei 2025
Truckshow Borkel en Schaft 2025
31 mei 2025
Truckshow Zonder Naam 2025
01 juni 2025
Truckfestival-Westfriesland 2025
Zie volledige agenda