Man steelt diesel van baas

12 oktober 2011 | 11:38

Dieseldieven gepakt

De politie heeft op 11 oktober twee Amsterdammers aangehouden op verdenking van diefstal van diesel uit geparkeerde vrachtwagens.

Een getuige zag in de late avond van 10 oktober twee personen zitten tussen enkele geparkeerde vrachtwagens op de Schoolbaan in Roelofarendsveen.

De getuige vermoedde dat de twee diesel aan het stelen waren en belde de politie. Die trof ter plaatse twee jerrycans en een slang aan. Volgens de getuige waren de twee dieven er echter in een auto vandoor gegaan. De getuige had ook de kenmerken van de auto aan de politie doorgegeven.

De auto werd om de hoek aangetroffen op de Populierenstraat en afgesleept, aangezien deze behoorlijk naar diesel rook.

‘Diefstal’
Enige tijd later werd de politie gebeld over diefstal van de betreffende auto aan de Populierenstraat. Volgens de eigenaresse hadden zij en haar vriend een wandeling gemaakt en was de auto gestolen toen ze weg waren.

Later wijzigde de vrouw haar verhaal en zei dat ze de auto had uitgeleend aan een vriend. De politie heeft de vrouw en haar vriend aangehouden. Ze wonen in Amsterdam en konden hun aanwezigheid in Roelofarendsveen niet goed verklaren.

Truckstar jubileummodel 2025
Evenementen agenda
06 december 2025
Mega Trucks Festival 2025
20 december 2025
Ljochttocht verlichte voertuigen 2025
15 maart 2026
DAF verzamelbeurs 2026
29 mei 2026
Kalkar on Wheels 2026
12 juni 2026
Achterhoek Truck Festijn 2026
12 juni 2026
Truckshow Borkel & Schaft 2026
Zie volledige agenda