Op 3 december heeft Renault Trucks de 2000e elektrische truck in productie genomen in hun fabriek in Blainville-sur-Orne. De 2000e elektrische vrachtwagen, een Renault Trucks E-Tech D, werd officieel overgedragen aan horecagroothandel Bidfood.
Sinds 2021 werken Renault Trucks en Bidfood nauw samen om het wagenpark van het bedrijf te verduurzamen. Bidfood heeft inmiddels 25 elektrische vrachtwagens in gebruik en 25 in bestelling. De levering van de 2000e elektrische truck is een belangrijke stap in de verduurzaming van het bedrijf.
Dick Slootweg, Managing Director van Bidfood Nederland, licht toe: “Onze elektrische vrachtwagens hebben al meer dan 220.000 kilometer gereden en hebben zo’n 200 ton CO2-uitstoot bespaard. Dit benadrukt de milieuvoordelen van elektrische mobiliteit.”
Feestelijke overdracht in Frankrijk
Op 2 december reisde een delegatie van Bidfood samen met vertegenwoordigers van Renault Trucks, waaronder International Fleetsales Manager Harm Deckers en Managing Director Jérôme Berthelet, naar Frankrijk om de feestelijke ceremonie bij te wonen. Tijdens het evenement werd de sleutel van de truck officieel overhandigd aan Bidfood. Ook Bruno Blin, President van Renault Trucks, was aanwezig om dit moment te markeren.
Harm Deckers, International Fleetsales Manager bij Renault Trucks, zei: “Bidfood is een belangrijke voorloper op het gebied van duurzame mobiliteit. Hun ambitieuze duurzaamheidsstrategie inspireert, en wij zijn trots hen te ondersteunen in het bereiken van hun doelen.”


