19 juni 2015 | 13:17

Kraker CF200 voor Vlam-Trans

Vlam-Trans heeft een nieuwe Kraker CF-200 trailer in gebruik genomen.

De combinaties van het Belgische transportbedrijf Vlam-Trans zijn niet over het hoofd te zien. De rode, tot in detail aangepaste trekkers vormen een indrukwekkend geheel met de Kraker-trailers die het bedrijf heeft. Want ook de trailers zijn tot het kleinste detail aangepast aan de wensen van Vlam-Trans.

Zo ook een nieuw afgeleverde Kraker CF-200. Vlam-Trans heeft gekozen voor veel mogelijkheden op de trailer. Om het gewicht zo laag mogelijk te houden, is er onder andere voor een light-versie van het meeloopschot gekozen. Het vloersysteem, een geribde 6 mm-vloer, is voorzien van kamgeleiding en het rolzeil heeft een snelsluiting.

Ook is er een palletkist onder de trailer gemonteerd. Tijdens de overtocht met een ferry wordt de trailer vastgezet met twee paar ferry-ogen.

Tot slot is het chassis van Vlam-Trans’ nieuwe CF-200 meegespoten in de voor het bedrijf zo kenmerkende rode kleur en staat er een prachtige trekker-oplegger op de weg.

Kraker CF200 voor Vlam-Trans

Lees ook:

Kraker Trailers voor de Belgen

Kraker Trailers bouwt nieuwe fabriek

Klik hier voor het nieuwsoverzicht

Profile Truckstar Festival
Evenementen agenda
23 mei 2025
Superdik 2025
24 mei 2025
Truck & trailer beurs 2025
30 mei 2025
Truckshow Nederhemert 2025
30 mei 2025
Truckshow Borkel en Schaft 2025
31 mei 2025
Truckshow Zonder Naam 2025
01 juni 2025
Truckfestival-Westfriesland 2025
Zie volledige agenda