Bergeijk Logistics B.V. heeft Visser Transport Agencies (VTA) overgenomen. Met de overname breidt de logistiek dienstverlener zijn activiteiten en netwerk verder uit, met een sterke focus op transport van en naar Oostenrijk. Ook de dienstverlening richting Slovenië en Kroatië krijgt hiermee een impuls.
VTA brengt jarenlange ervaring, een uitgebreid netwerk en aanvullende logistieke expertise mee. De activiteiten van VTA worden de komende periode geïntegreerd binnen Bergeijk Logistics B.V.
Lees ook: Braanker Logistics neemt transportactiviteiten Van Alphen over
Frederik Visser, eigenaar van VTA, blijft betrokken bij de organisatie. Hij treedt toe als Operationeel Manager en maakt voortaan deel uit van het managementteam, samen met Frans van Bergeijk en Jennifer van Dam.
Volgens Frans van Bergeijk sluit de overname aan bij de groeistrategie van het bedrijf. “De kennis, ervaring en relaties van VTA vormen een waardevolle aanvulling op onze organisatie. Samen kunnen we onze klanten nog beter ondersteunen en zijn we klaar voor verdere groei.”
Voor klanten verandert er volgens Bergeijk Logistics weinig. Het bedrijf blijft zich richten op betrouwbare logistieke oplossingen voor nationale en internationale opdrachtgevers. Met de overname vergroot Bergeijk Logistics zijn expertise en capaciteit op de Europese markt.



