Brouwer Transport op Urk is volledig overgenomen door Kotra Logistics. Kotra had sinds begin 2022 al een meerderheidsbelang in het bedrijf, maar neemt nu ook de resterende aandelen over van eigenaar Bram Vlot.
Bram Vlot, die het bedrijf de afgelopen tien jaar heeft geleid, neemt tegelijkertijd afscheid van Brouwer Transport. Kotra benadrukt dat er voor klanten, personeel en partners niets verandert: alle activiteiten en routes blijven onveranderd doorgaan vanuit Urk.
Omdat zowel Kotra als Brouwer actief zijn in de vislogistiek, sluit deze overname aan bij de strategie om een sterker internationaal netwerk op te bouwen. Het Urkse transportbedrijf richt zich op geconditioneerd groupagevervoer van diepgevroren producten door heel Europa, met name naar het Verenigd Koninkrijk, Duitsland en Oostenrijk.

