Eerste LZV's Speksnijder
Het zijn de eerste LZV's voor Speksnijder. De trucks zullen het bedrijf helpen om op een effciciëntere manier te werken. Maar ook om met minder CO2-uitstoot goederen te vervoeren.
Lean and Green
Speksnijder doet mee aan het Lean and Green-porject, waarmee het zich verplicht heeft gesteld een CO2-vermindering van twintig procent te realiseren binnen een periode van vijf jaar.
De Scania's zijn G420's met Highline-cabines, die via een dolly een 13,60 meter lange oplegger trekken. Ze vullen een wagenpark aan dat bestaat uit 65 trekkers en 88 oplegggers.
Speksnijder doet just-in-time koel-distributie en het vervoer van doe-het-zelfartikelen. Het is een familiebedrijf dat al tachtig jaar bestaat. Naast transport doet het bedrijf geconditioneerde opslag.





Er zijn geen resultaten gevonden